Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
fotografia ślubna fotograf lubartów
O Nas

Studio FF - fotografia ślubna Lubartów, Lublin, Puławy

Wtym miejscu powinniśmy napisać coś o sobie, o naszym wykształceniu fotograficznym. Nie napiszemy jednak tego, aby tak napisać musielibyśmy skłamać. Dyplomu artystycznego nie mamy, ale dzięki temu tworzymy swój własny styl. Za nami wiele realizacji, kilka lat pracy i ponad 100 reportaży ślubnych, studniówkowych na koncie. U podstaw naszej działalności którą prowadzimy w obecnej formie stoi pasja. Jesteśmy po prostu ludźmi z pasją, a jak wiadomo

"tylko z prawdziwej pasji rodzą się rzeczy niezwykłe"

Fotografia, zwłaszcza ślubna jest dla nas historią, którą po latach można opowiadać bez słów. Chcemy zmierzyć się z Państwa oczekiwaniami i wyobrażeniami o perfekcyjnej fotografii, które mobilizują nas do szukania ciągle to nowych rozwiązań i inspiracji. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Cenimy sobie przede wszystkim naturalność i reporterską ekspresję, która pozwala zachować te wszystkie emocjonujące i ulotne chwile z Państwa życia.

Staramy się pokazać to, czego bez nas nikt by nie zobaczył. Efekt naszej dotychczasowej pracy przedstawiamy Państwu w naszej Galerii. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania , które prosimy kierować poprzez formularz kontaktowy.

 
Krzysztof
fotografia ślubna lubartów lublin puławy
Copyright © 2019 STUDIO F&F. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM